Mostrun 2018

Máme radi šport, je to naša vášeň a preto sme sa rozhodli pre sponzoring športového podujatia Mostrun 2018 a zároveň sme tak podporili aj miestnu komunitu. Radi sa však aktívne zapájame do takýchto akcií a v tomto prípade to nebolo inak.

Náš prvý spoločný CCN-kový beh dopadol nad očakávania nás všetkých. Mali sme v teame 8 dospelých a dve detičky. Z desiatich bežiacich sa až siedmi postavili na stupeň víťazov a získali ocenenia za umiestnenia v TOP trojke v rámci svojich kategórií. Odniesli sme si 3 tretie miesta a 2 druhe miesta, detičky boli tiež šikovné, keďže získali druhé a tretie miesto. ABSOLÚTNE EXCELENTNÉ VÝKONY!!! Odniesli sme si medaily, víťazné poháre a samozrejme aj CCN-ko si pripravilo svoju vlastnú trofej.

Atmosféra bola výborná, všetci sa tešili zo svojho výkonu...z ocenení...zabavili sme sa...zasmiali sme sa :). Boli sme jednoznačne výrazným teamom celého podujatia. Okrem iného sme mali aj vlastný cheerleaders team...náš supoortný team, ktorý sa staral o povzbudzovanie, vytváral kulisy, staral sa o pitný režim a mal na starosti aj fotoservis. Sme nesmierne radi, že sme mohli byť súčasťou tejto parádnej akcie a mohli sme tak aj svojou troškou prispieť na dobrú vec. Toto je ideálna cesta ako spájať príjemné s užitočným :) .

TEAMWORK MAKES THE DREAM WORK.